Termék jellemzők
| Gyártó | Ismeretlen gyártó |
| Állapot | Korának megfelelő állapotban, a képek szerint. Szépséghibás termék, nyaka ragasztott. |
| Jelzett / szignózott | Jelzett |
| Festés | Kézzel festett |
| Hosszúság | 60 mm |
| Szélesség | 170 mm |
| Magasság | 190 mm |
| Súly | 513 g |
| Cikkszám | 105068#HA#E0045 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
