Termék jellemzők
| Gyártó | Ismeretlen gyártó |
| Állapot | Korának megfelelő állapotban, a képek szerint. |
| Festés | Kézzel festett |
| Hosszúság | 70 mm |
| Szélesség | 105 mm |
| Magasság | 145 mm |
| Súly | 255 g |
| Cikkszám | 105234#HA#E0040 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
