Termék jellemzők
| Gyártó | Ismeretlen gyártó |
| Tervező | Szilágyi Mária |
| Állapot | Korának megfelelő állapotban, a képek szerint. |
| Jelzett / szignózott | Jelzett |
| Festés | Kézzel festett |
| Hosszúság | 100 mm |
| Szélesség | 100 mm |
| Magasság | 150 mm |
| Súly | 277 g |
| Cikkszám | 103542#SR#E0035 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
