Termék jellemzők
| Gyártó | Ismeretlen gyártó |
| Állapot | Korának megfelelő állapotban, a képek szerint. |
| Jelzett / szignózott | Jelzett |
| Festés | Kézzel festett |
| Hosszúság | 70 mm |
| Szélesség | 80 mm |
| Magasság | 160 mm |
| Súly | 324 g |
| Cikkszám | 104098#HA#E0099 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
