Termék jellemzők
| Gyártó | Ismeretlen gyártó |
| Állapot | Korának megfelelő állapotban, a képek szerint. |
| Festés | Kézzel festett |
| Hosszúság | 50 mm |
| Szélesség | 100 mm |
| Magasság | 100 mm |
| Súly | 134 g |
| Cikkszám | 104621#SR#E0060 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
