Termék jellemzők
| Gyártó | X |
| Állapot | Korának megfelelő állapotban, a képek szerint. Szépséghibás termék, talapzata múzeumi restaurátor által javított. |
| Jelzett / szignózott | Jelzett |
| Festés | Kézzel festett |
| Hosszúság | 90 mm |
| Szélesség | 90 mm |
| Magasság | 260 mm |
| Súly | 874 g |
| Cikkszám | 105556#HA#E0165 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
