Termék jellemzők
| Gyártó | Ismeretlen gyártó |
| Állapot | Korának megfelelő állapotban, a képek szerint. |
| Jelzett / szignózott | Jelzett |
| Festés | Kézzel festett |
| Hosszúság | 100 mm |
| Szélesség | 100 mm |
| Magasság | 185 mm |
| Súly | 419 g |
| Cikkszám | 103634#SR#E0049 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
