Termék jellemzők
| Gyártó | Ismeretlen gyártó |
| Állapot | Korának megfelelő állapotban, a képek szerint. |
| Festés | Kézzel festett |
| Hosszúság | 80 mm |
| Szélesség | 110 mm |
| Magasság | 300 mm |
| Súly | 1211 g |
| Cikkszám | 105093#HA#E0250 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
