Termék jellemzők
| Gyártó | X |
| Állapot | Korának megfelelő állapotban, a képek szerint. |
| Festés | Kézzel festett |
| Hosszúság | 30 mm |
| Szélesség | 40 mm |
| Magasság | 110 mm |
| Súly | 36 g |
| Cikkszám | 104088#HA#E0015 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
