Termék jellemzők
| Gyártó | Komlós Kerámia |
| Tervező | Komlós testvérek |
| Állapot | Korának megfelelő állapotban, a képek szerint. |
| Jelzett / szignózott | Jelzett |
| Festés | Kézzel festett |
| Hosszúság | 70 mm |
| Szélesség | 110 mm |
| Magasság | 150 mm |
| Súly | 338 g |
| Cikkszám | 105179#HA#E0375 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
