Termék jellemzők
| Gyártó | Komlós Kerámia |
| Tervező | Komlós testvérek |
| Állapot | Korának megfelelő állapotban, a képek szerint. |
| Festés | Kézzel festett |
| Hosszúság | 160 mm |
| Szélesség | 180 mm |
| Magasság | 240 mm |
| Súly | 1048 g |
| Cikkszám | 105186#HA#E0500 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
