Termék jellemzők
| Gyártó | Komlós Kerámia |
| Tervező | Komlós testvérek |
| Állapot | Korának megfelelő állapotban, a képek szerint. |
| Jelzett / szignózott | Jelzett |
| Festés | Kézzel festett |
| Hosszúság | 130 mm |
| Szélesség | 140 mm |
| Magasság | 140 mm |
| Súly | 468 g |
| Cikkszám | 102853#SR#E0099 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
