Termék jellemzők
| Gyártó | Komlós Kerámia |
| Tervező | Komlós testvérek |
| Állapot | Korának megfelelő állapotban, a képek szerint. Szépséghibás termék, az egyik őzike egyik fülén lepattanás. |
| Jelzett / szignózott | Jelzett |
| Festés | Kézzel festett |
| Hosszúság | 150 mm |
| Szélesség | 260 mm |
| Magasság | 120 mm |
| Súly | 1367 g |
| Cikkszám | 105161#HA#E0100 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
