Termék jellemzők
| Gyártó | Ismeretlen gyártó |
| Állapot | Korának megfelelő állapotban, a képek szerint. |
| Festés | Kézzel festett |
| Hosszúság | 160 mm |
| Szélesség | 350 mm |
| Magasság | 260 mm |
| Súly | 1729 g |
| Cikkszám | 104969#SR#E0200 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
