Termék jellemzők
| Gyártó | Komlós Kerámia |
| Tervező | Komlós testvérek |
| Állapot | Korának megfelelő állapotban, a képek szerint. |
| Jelzett / szignózott | Jelzett |
| Festés | Kézzel festett |
| Hosszúság | 85 mm |
| Szélesség | 135 mm |
| Magasság | 240 mm |
| Súly | 986 g |
| Cikkszám | 103105#HA#E0199 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
