Termék jellemzők
| Gyártó | Komlós Kerámia |
| Tervező | Komlós testvérek |
| Állapot | Korának megfelelő állapotban, a képek szerint. Szépséghibás termék, a talapzat egyik sarkán gyári javítás. |
| Jelzett / szignózott | Jelzett |
| Festés | Kézzel festett |
| Hosszúság | 120 mm |
| Szélesség | 180 mm |
| Magasság | 210 mm |
| Súly | 1644 g |
| Cikkszám | 103101#HA#E0179 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
