Termék jellemzők
| Gyártó | Komlós Kerámia |
| Tervező | Komlós testvérek |
| Állapot | Korának megfelelő állapotban, a képek szerint. Szépséghibás termék, ruhájáról egy virágszirom hiányzik. |
| Jelzett / szignózott | Jelzett |
| Festés | Kézzel festett |
| Hosszúság | 125 mm |
| Szélesség | 140 mm |
| Magasság | 250 mm |
| Súly | 989 g |
| Cikkszám | 105052#HA#E0450 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
