Termék jellemzők
| Gyártó | Konakovo Porcelángyár |
| Állapot | Korának megfelelő állapotban, a képek szerint. |
| Festés | Kézzel festett |
| Hosszúság | 75 mm |
| Szélesség | 140 mm |
| Magasság | 70 mm |
| Súly | 264 g |
| Cikkszám | 104370#SR#E0125 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
