Termék jellemzők
| Gyártó | Konakovo Porcelángyár |
| Állapot | Korának megfelelő állapotban, a képek szerint. |
| Jelzett / szignózott | Jelzett |
| Festés | Kézzel festett |
| Hosszúság | 95 mm |
| Szélesség | 125 mm |
| Magasság | 105 mm |
| Súly | 285 g |
| Cikkszám | 104386#SR#E0125 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
