Termék jellemzők
| Gyártó | La Freccia Porcelángyár |
| Tervező | Tarcisio Tosin |
| Állapot | Korának megfelelő állapotban, a képek szerint. Szépséghibás termék, farkán apró lepattanás. |
| Jelzett / szignózott | Jelzett |
| Festés | Kézzel festett |
| Hosszúság | 40 mm |
| Szélesség | 100 mm |
| Magasság | 70 mm |
| Súly | 47 g |
| Cikkszám | 105011#SR#E0060 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
