Termék jellemzők
| Gyártó | X |
| Állapot | Korának megfelelő állapotban, a képek szerint. |
| Jelzett / szignózott | Jelzett |
| Festés | Kézzel festett |
| Hosszúság | 280 mm |
| Szélesség | 150 mm |
| Magasság | 280 mm |
| Cikkszám | 105971#SR#E-0001 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
