Termék jellemzők
| Gyártó | Ismeretlen gyártó |
| Tervező | Luria Vilma |
| Állapot | Korának megfelelő állapotban, a képek szerint. |
| Festés | Kézzel festett |
| Hosszúság | 60 mm |
| Szélesség | 110 mm |
| Magasság | 65 mm |
| Súly | 136 g |
| Cikkszám | 104956#SR#E0035 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
