Termék jellemzők
| Gyártó | Porcelanas del Mediterraneo Porcelángyár |
| Állapot | Korának megfelelő állapotban, a képek szerint. |
| Jelzett / szignózott | Jelzett |
| Festés | Kézzel festett |
| Hosszúság | 80 mm |
| Szélesség | 115 mm |
| Magasság | 270 mm |
| Súly | 663 g |
| Cikkszám | 105503#HA#E0080 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
