Termék jellemzők
| Gyártó | Ismeretlen gyártó |
| Állapot | Korának megfelelő állapotban, a képek szerint. |
| Festés | Kézzel festett |
| Hosszúság | 90 mm |
| Szélesség | 60 mm |
| Magasság | 80 mm |
| Súly | 118 g |
| Cikkszám | 103651#SR#E0045 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
