Termék jellemzők
| Gyártó | Metzler & Ortloff Porcelángyár |
| Állapot | Korának megfelelő állapotban, a képek szerint. |
| Jelzett / szignózott | Jelzett |
| Festés | Kézzel festett |
| Hosszúság | 120 mm |
| Szélesség | 120 mm |
| Magasság | 180 mm |
| Súly | 389 g |
| Cikkszám | 105482#HA#E0030 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
