Termék jellemzők
| Gyártó | Metzler & Ortloff Porcelángyár |
| Állapot | Korának megfelelő állapotban, a képek szerint. |
| Jelzett / szignózott | Jelzett |
| Festés | Kézzel festett |
| Hosszúság | 60 mm |
| Szélesség | 80 mm |
| Magasság | 170 mm |
| Súly | 179 g |
| Cikkszám | 105242#HA#E0080 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
