Termék jellemzők
| Gyártó | Ismeretlen gyártó |
| Állapot | Korának megfelelő állapotban, a képek szerint. |
| Festés | Kézzel festett |
| Hosszúság | 20 mm |
| Szélesség | 30 mm |
| Magasság | 50 mm |
| Súly | 85 g |
| Cikkszám | 105102#HA#E0095 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
