Termék jellemzők
| Gyártó | X |
| Állapot | Korának megfelelő állapotban, a képek szerint. |
| Festés | Kézzel festett |
| Hosszúság | 110 mm |
| Szélesség | 110 mm |
| Magasság | 110 mm |
| Súly | 207 g |
| Cikkszám | 105613#HA#E0040 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
