Termék jellemzők
| Gyártó | X |
| Tervező | Oláh Sándor |
| Állapot | Korának megfelelő állapotban, a képek szerint. |
| Jelzett / szignózott | Jelzett |
| Festés | Kézzel festett |
| Hosszúság | 230 mm |
| Szélesség | 300 mm |
| Magasság | 500 mm |
| Súly | 3488 g |
| Cikkszám | 105597#HA#E1400 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
