Termék jellemzők
| Gyártó | Ismeretlen gyártó |
| Állapot | Korának megfelelő állapotban, a képek szerint. |
| Jelzett / szignózott | Jelzett |
| Festés | Kézzel festett |
| Hosszúság | 60 mm |
| Szélesség | 50 mm |
| Magasság | 120 mm |
| Súly | 114 g |
| Cikkszám | 103586#SR#E0020 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
