Termék jellemzők
| Gyártó | Ismeretlen gyártó |
| Állapot | Korának megfelelő állapotban, a képek szerint. Szépséghibás termék, száján apró lepattanás. |
| Jelzett / szignózott | Jelzett |
| Festés | Kézzel festett |
| Hosszúság | 60 mm |
| Szélesség | 60 mm |
| Magasság | 350 mm |
| Súly | 643 g |
| Cikkszám | 102500#HA#E0025 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
