Termék jellemzők
| Gyártó | Polonne Porcelángyár |
| Állapot | Korának megfelelő állapotban, a képek szerint. |
| Jelzett / szignózott | Jelzett |
| Festés | Kézzel festett |
| Hosszúság | 80 mm |
| Szélesség | 80 mm |
| Magasság | 180 mm |
| Súly | 310 g |
| Cikkszám | 105036#HA#E0139 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
