Termék jellemzők
| Gyártó | Polonne Porcelángyár |
| Állapot | Korának megfelelő állapotban, a képek szerint. |
| Jelzett / szignózott | Jelzett |
| Festés | Kézzel festett |
| Hosszúság | 180 mm |
| Szélesség | 130 mm |
| Magasság | 290 mm |
| Súly | 1153 g |
| Cikkszám | 103711#SR#E0049 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
