Termék jellemzők
| Gyártó | Polonne Porcelángyár |
| Tervező | Valerij Albul |
| Állapot | Korának megfelelő állapotban, a képek szerint. |
| Festés | Kézzel festett |
| Hosszúság | 80 mm |
| Szélesség | 150 mm |
| Magasság | 190 mm |
| Súly | 523 g |
| Cikkszám | 105034#HA#E0090 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
