Termék jellemzők
| Gyártó | Ismeretlen gyártó |
| Tervező | H. Ráhmer Mária |
| Állapot | Korának megfelelő állapotban, a képek szerint. |
| Jelzett / szignózott | Jelzett |
| Festés | Kézzel festett |
| Hosszúság | 75 mm |
| Szélesség | 105 mm |
| Magasság | 210 mm |
| Súly | 593 g |
| Cikkszám | 105506#HA#E0225 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
