Termék jellemzők
| Gyártó | Ismeretlen gyártó |
| Tervező | H. Ráhmer Mária |
| Állapot | Korának megfelelő állapotban, a képek szerint. Szépséghibás termék, gitár nyaka hiányzik. |
| Jelzett / szignózott | Jelzett |
| Festés | Kézzel festett |
| Hosszúság | 70 mm |
| Szélesség | 70 mm |
| Magasság | 170 mm |
| Súly | 306 g |
| Cikkszám | 105002#SR#E0075 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
