Termék jellemzők
| Gyártó | Ismeretlen gyártó |
| Tervező | H. Ráhmer Mária |
| Állapot | Korának megfelelő állapotban, a képek szerint. |
| Jelzett / szignózott | Jelzett |
| Festés | Kézzel festett |
| Hosszúság | 110 mm |
| Szélesség | 120 mm |
| Magasság | 190 mm |
| Súly | 689 g |
| Cikkszám | 105454#HA#E0299 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
