Termék jellemzők
| Gyártó | Ismeretlen gyártó |
| Tervező | H. Ráhmer Mária |
| Állapot | Korának megfelelő állapotban, a képek szerint. |
| Jelzett / szignózott | Jelzett |
| Festés | Kézzel festett |
| Hosszúság | 80 mm |
| Szélesség | 110 mm |
| Magasság | 250 mm |
| Súly | 886 g |
| Cikkszám | 103126#SR#E0179 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
