Termék jellemzők
| Gyártó | Ismeretlen gyártó |
| Tervező | H. Ráhmer Mária |
| Állapot | Korának megfelelő állapotban, a képek szerint. Szépséghibás termék, karján, kalapján és a hangszeren apró lepattanások. |
| Jelzett / szignózott | Jelzett |
| Festés | Kézzel festett |
| Hosszúság | 90 mm |
| Szélesség | 110 mm |
| Magasság | 240 mm |
| Súly | 772 g |
| Cikkszám | 105484#HA#E0160 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
