Termék jellemzők
| Gyártó | Ismeretlen gyártó |
| Állapot | Korának megfelelő állapotban, a képek szerint. |
| Jelzett / szignózott | Jelzett |
| Festés | Kézzel festett |
| Hosszúság | 45 mm |
| Szélesség | 170 mm |
| Magasság | 200 mm |
| Súly | 164 g |
| Cikkszám | 103430#SR#E0018 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
