Termék jellemzők
| Gyártó | Royal Copenhagen Porcelángyár |
| Állapot | Korának megfelelő állapotban, a képek szerint. |
| Jelzett / szignózott | Jelzett |
| Festés | Kézzel festett |
| Hosszúság | 180 mm |
| Szélesség | 180 mm |
| Magasság | 20 mm |
| Súly | 338 g |
| Cikkszám | 105168#HA#E0045 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
