Termék jellemzők
| Gyártó | Royal Dux Porcelánygyár |
| Állapot | Korának megfelelő állapotban, a képek szerint. |
| Jelzett / szignózott | Jelzett |
| Festés | Kézzel festett |
| Hosszúság | 140 mm |
| Szélesség | 240 mm |
| Magasság | 370 mm |
| Súly | 712 g |
| Cikkszám | 105978#SR#E-0001 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
