Termék jellemzők
| Gyártó | Royal Dux Porcelánygyár |
| Állapot | Korának megfelelő állapotban, a képek szerint. |
| Jelzett / szignózott | Jelzett |
| Festés | Kézzel festett |
| Hosszúság | 100 mm |
| Szélesség | 170 mm |
| Magasság | 260 mm |
| Súly | 655 g |
| Cikkszám | 103309#SR#E0199 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
