Termék jellemzők
| Gyártó | Royal Dux Porcelánygyár |
| Állapot | Korának megfelelő állapotban, a képek szerint. |
| Jelzett / szignózott | Jelzett |
| Festés | Kézzel festett |
| Hosszúság | 130 mm |
| Szélesség | 200 mm |
| Magasság | 160 mm |
| Cikkszám | 105973#SR#E-0001 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
