Termék jellemzők
| Gyártó | Royal Dux Porcelánygyár |
| Állapot | Korának megfelelő állapotban, a képek szerint. |
| Festés | Kézzel festett |
| Hosszúság | 30 mm |
| Szélesség | 120 mm |
| Magasság | 90 mm |
| Súly | 64 g |
| Cikkszám | 105351#HA#E0080 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
