Termék jellemzők
| Gyártó | X |
| Tervező | S. Kepes Ágnes |
| Állapot | Korának megfelelő állapotban, a képek szerint. |
| Jelzett / szignózott | Jelzett |
| Festés | Kézzel festett |
| Hosszúság | 100 mm |
| Szélesség | 180 mm |
| Magasság | 170 mm |
| Súly | 1166 g |
| Cikkszám | 105593#HA#E0225 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
