Termék jellemzők
| Gyártó | Ismeretlen gyártó |
| Tervező | Györgyey Zsuzsa |
| Állapot | Korának megfelelő állapotban, a képek szerint. |
| Jelzett / szignózott | Jelzett |
| Festés | Kézzel festett |
| Hosszúság | 190 mm |
| Szélesség | 175 mm |
| Magasság | 30 mm |
| Súly | 300 g |
| Cikkszám | 103891#SR#E0049 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
