Termék jellemzők
| Gyártó | Schaubach Kunst Porcelángyár |
| Állapot | Korának megfelelő állapotban, a képek szerint. |
| Jelzett / szignózott | Jelzett |
| Festés | Kézzel festett |
| Hosszúság | 100 mm |
| Szélesség | 140 mm |
| Magasság | 220 mm |
| Cikkszám | 106012#SR#E-0001 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
