Termék jellemzők
| Gyártó | Ismeretlen gyártó |
| Állapot | Korának megfelelő állapotban, a képek szerint. |
| Jelzett / szignózott | Jelzett |
| Festés | Kézzel festett |
| Hosszúság | 330 mm |
| Szélesség | 330 mm |
| Magasság | 30 mm |
| Súly | 1055 g |
| Cikkszám | 105108#HA#E0450 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
