Termék jellemzők
| Gyártó | Ismeretlen gyártó |
| Állapot | Korának megfelelő állapotban, a képek szerint. Szépséghibás termék, egyik sarkán apró lepattanás. |
| Jelzett / szignózott | Jelzett |
| Festés | Kézzel festett |
| Hosszúság | 220 mm |
| Szélesség | 220 mm |
| Magasság | 40 mm |
| Súly | 555 g |
| Cikkszám | 102651#SR#E0025 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
